loader image
Warsztaty przed eliminacjami Konsultingowymi | Warsztaty przed eliminacjami Technologicznymi

Warsztat – Innovations Hub Foundation

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników VIII edycji Consult it! na warsztaty online dotyczące Technology Hype Cycle 19 marca o godzinie 18!

Stojąc przed wyzwaniem oceny nowych technologii, jak rozróżnić prawdziwy potencjał od przereklamowanych obietnic? Czy szczytowy moment rozwoju AI już minął, czy dopiero nadejdzie? Jakie inne dziedziny w dobie AI mogą doświadczyć boom’u?  Homomorficzne szyfrowanie, kryptografia postkwantowa , neuro-symboliczne AI, inteligentne materiały , zdecentralizowana cyfrowa tożsamość , biodegradowalne sensory , czy komputery i przechowywanie danych oparte na DNA? Co nas czeka w najbliższej przyszłości? Tego właśnie dowiecie się podczas jutrzejszych warsztatów!

Prowadzącym szkolenie będzie Kacper Raciborski. Kacper Raciborski to założyciel i prezes Fundacji Innovations Hub, której misją jest transformacja polskiej sceny inkubacyjnej, edukacja z zakresu transferu technologii, rozwijania startupów i przedsiębiorczości, a także wdrażanie innowacyjnych pomysłów młodych na rynek. Z wykształcenia jest magistrem mechanikiem, inżynierem fizykiem i astronomem. Specjalizuje się w implementacji nowych technologii, inkubacji biznesowej i projektowaniu MVP/MAP/SLC. Ponadto warsztatowiec i popularyzator najlepszych praktyk inkubacyjnych. 

Link do warsztatów znajdziecie na swoich skrzynkach mailowych!

Zachęcamy do wzięcia udziału!

 

 

Partner warsztatu