loader image

Etapy Konkursu

# konkurs it # konkurs konsulting # konkurs dla studentów

konkurs it

ETAP #1

28.03 - 08.04

Eliminacje Konsultingowe

Do pierwszego case’a, dotyczącego problematyki biznesowej, przystąpicie w dwuosobowych zespołach. W trakcie etapu do Waszej dyspozycji pozostawać będą Mentorzy, służący pomocą w sprawach merytorycznych. Rywalizacja zostanie poprzedzona serią tematycznych warsztatów.

23.04 - 24.04

Eliminacje Technologiczne

W dwuosobowych zespołach staniecie przed wyjątkowym wyzwaniem z branży IT, stworzonym przez zespół ekspertów z firmy Accenture. Wyzwanie będzie polegało na rozwiązaniu problemu programistycznego podczas dwudniowego Hackatonu, kiedy to do Waszej dyspozycji będą również doświadczeni Mentorzy. Rywalizacja zostanie poprzedzona serią tematycznych warsztatów. Nasz Hackathon w formule Capture The Flag jest skierowany do wszystkich chętnych, niezależnie od umiejętności – jednak znajomość podstaw programowania, obsługi Linuxa czy orientacja w zakresie sieci komputerowych i ich analizy pozwoli przejść przez zadania CTF łatwiej oraz będzie istotna w zadaniu finałowym. 

-

Warsztaty przed finałem

Podczas tego etapu wyłonione zostaną zespoły, które najlepiej poradziły sobie z poprzednimi zadaniami. Dodatkowo w tym czasie odbędzie się wspólny, przeprowadzony przez Accenture warsztat, który przybliży Wam tematykę zadania finałowego. Poznacie również pozostałych członków Waszego powiększonego zespołu oraz przypisanego Wam Mentora

ETAP #2

06.05 - 08.05

Finał

Podczas Finału zostanie Wam przedstawione zadanie, które połączy w sobie zarówno tematykę IT, jak i konsultingu, tworząc tym samym kompleksowy problem, symulujący rzeczywistość biznesową.

ETAP #3

21.05 - 22.05

Gala Finałowa

Gala Finałowa to jedyny etap Konkursu odbywający się stacjonarnie. Do Warszawy zaproszonych zostanie 10 najlepszych zespołów, dla których będzie to świetna okazja do integracji i rozmowy z naszymi Partnerami. Podczas Gali dokonacie prezentacji rozwiązań opracowanych w trakcie Finału. Komisja złożona z ekspertów w obszarze tematyki przewodniej dokona finalnej oceny i wyłoni 3 najlepsze zespoły, na które czekają nagrody pieniężne.