loader image

Etapy Konkursu

# konkurs it # konkurs konsulting # konkurs dla studentów

konkurs it

ETAP #1

22.03- 29.03

Eliminacje Konsultingowe

Do pierwszego case’a, dotyczącego problematyki biznesowej, przystąpicie w dwuosobowych zespołach. W trakcie etapu do Waszej dyspozycji pozostawać będą Mentorzy, służący pomocą w sprawach merytorycznych. Rywalizacja zostanie poprzedzona serią tematycznych warsztatów.

31.03- 2.04

Eliminacje Technologiczne

W dwuosobowych zespołach staniecie przed wyjątkowym wyzwaniem z branży IT. Wyzwanie będzie polegało na rozwiązaniu problemu programistycznego podczas dwudniowego Hackatonu, kiedy to do Waszej dyspozycji będą również doświadczeni Mentorzy. Rywalizacja zostanie poprzedzona serią tematycznych warsztatów. Nasz Hackathon jest skierowany do wszystkich chętnych, niezależnie od umiejętności – jednak znajomość podstaw programowania, obsługi Linuxa czy orientacja w zakresie sieci komputerowych i ich analizy będzie pomocna w zadaniu finałowym.

-

Warsztaty przed finałem

Podczas tego etapu wyłonione zostaną zespoły, które najlepiej poradziły sobie z poprzednimi zadaniami. Dodatkowo w tym czasie odbędzie się wspólny, przeprowadzony przez Accenture warsztat, który przybliży Wam tematykę zadania finałowego. Poznacie również pozostałych członków Waszego powiększonego zespołu oraz przypisanego Wam Mentora.

ETAP #2

11.04- 25.04

Półfinał

Do półfinału zakwalifikują się najlepsze zespoły z obu ścieżek, które po połączeniu w większe, 4-osobowe zespoły (model 2+2), będą miały za zadanie rozwiązać case study, łączące oba obszary tematyczne. Półfinał będzie składał z części mid i long term, dzięki czemu uczestnicy już w trakcie rozwiązywania zadań dostaną ważny feedback.

ETAP #3

13.05

Finał

Najlepsze drużyny zostaną zaproszone do Warszawy na wydarzenie finałowe. Podczas finału drużyny będą miały do rozwiązania zadanie nawiązujące do poprzedniego etapu oraz możliwość prezentacji swojego rozwiązania przed Jury.