loader image

Etapy Konkursu

# konkurs it # konkurs konsulting # konkurs dla studentów

konkurs it

ETAP #1

TBA

Eliminacje Konsultingowe

Do pierwszego case’a, dotyczącego problematyki biznesowej, przystąpicie w dwuosobowych zespołach. W trakcie etapu do Waszej dyspozycji pozostawać będą Mentorzy, służący pomocą w sprawach merytorycznych. Rywalizacja zostanie poprzedzona serią tematycznych warsztatów.

TBA

Eliminacje Technologiczne

W dwuosobowych zespołach staniecie przed wyjątkowym wyzwaniem z branży IT, stworzonym przez zespół ekspertów z firmy Accenture. Wyzwanie będzie polegało na rozwiązaniu problemu programistycznego podczas dwudniowego Hackatonu, kiedy to do Waszej dyspozycji będą również doświadczeni Mentorzy. Rywalizacja zostanie poprzedzona serią tematycznych warsztatów. Nasz Hackathon w formule Capture The Flag jest skierowany do wszystkich chętnych, niezależnie od umiejętności – jednak znajomość podstaw programowania, obsługi Linuxa czy orientacja w zakresie sieci komputerowych i ich analizy pozwoli przejść przez zadania CTF łatwiej oraz będzie istotna w zadaniu finałowym. 

-

Warsztaty przed finałem

Podczas tego etapu wyłonione zostaną zespoły, które najlepiej poradziły sobie z poprzednimi zadaniami. Dodatkowo w tym czasie odbędzie się wspólny, przeprowadzony przez Accenture warsztat, który przybliży Wam tematykę zadania finałowego. Poznacie również pozostałych członków Waszego powiększonego zespołu oraz przypisanego Wam Mentora

ETAP #2

TBA

Półfinał

Do półfinału zakwalifikują się najlepsze zespoły z obu ścieżek, które po połączeniu w większe, 4-osobowe zespoły (model 2+2), będą miały za zadanie rozwiązać case study, łączące oba obszary tematyczne. Półfinał będzie składał z części mid i long term, dzięki czemu uczestnicy już w trakcie rozwiązywania zadań dostaną ważny feedback.

ETAP #3

TBA

Finał

Najlepsze drużyny zostaną zaproszone do Warszawy na wydarzenie finałowe. Podczas finału drużyny będą miały do rozwiązania zadanie nawiązujące do poprzedniego etapu oraz możliwość prezentacji swojego rozwiązania przed Jury.