loader image

Poznaj zespół tworzący Consult it!

03/02/2024

Consult it! tworzy grupa wyjątkowych studentów i studentek należących do Studenckiego Koła Naukowego Konsultingu, jednej z najstarszych oraz najprężniej działających organizacji w Szkole Głównej Handlowej. W ciągu 25 lat działalności udało nam się nawiązać współpracę z firmami z różnorodnych branż. Obecnie organizacja zrzesza ponad 150 studentów oraz alumnów, działających aktywnie tworząc wyjątkowe projekty i wydarzenia takie jak m.in. Consult it!. Maraton Firm Konsultingowych, Kobiety w Biznesie czy Warsaw ESG Summit.

Hasło przewodnie koła „Umieć więcej Razem motywuje nas do ciągłego rozwoju”. Consult it! powstało po to, aby dzielić się umiejętnościami i wiedzą, z najlepszymi polskojęzycznymi studentami z całej Europy.

Ciekawi Was, kto tworzy tegoroczną edycję Consult it!? Poznajcie nasz zespół!

Julia Kras i Paweł Paś są koordynatorami konkursu Consult it! Odpowiadają za tworzenie strategii projektu, planowanie pracy zespołu, rozwiązywanie problemów operacyjnych i teamowych, kontrolowanie postępów projektu oraz dbanie o dobre relacje! 

DSC06904 - CONSULT IT - It consulting event supported by accenture

W ramach Procesów i Rozwoju, Stefan Kopta i Kacper Szczurek odpowiadają za kontakt z uczestnikami, zarządzanie stroną internetową, współpracę z organizacjami uczelnianymi i przygotowanie komunikatora dla zespołów. 

DSC06837 - CONSULT IT - It consulting event supported by accenture

Leon Chłopicki i Wiktor Bejtka są odpowiedzialni za dział Finansów. Ich zadania obejmują kontrolowanie budżetu projektu i wszystkich podpisywanych przez nas umów! 

Google Keep - CONSULT IT - It consulting event supported by accenture

Hanna Matuszek jest liderem działu Marketingu, a jej zespół składa się z Alicji Jajor, Marty Elas, Leny Terlikowskiej, Michała Dójczyńskiego i Julii Górskiej. Razem tworzą strategię marketingową, przygotowują treści promocyjne, organizują płatną promocję i współpracują z Partnerami medialnymi. 

Pola Hadaś i Alex Purchała odpowiadają za dział Grafiki. Współpracują z działem Marketingu w celu stworzenia grafik do postów i treści promocyjnych. 

DSC07001 - CONSULT IT - It consulting event supported by accenture

Anna Szczypek jest liderem działu Logistyki, a jej zespół składa się z Piotra Kubiaka, Kamila Krasonia i Natalii Sieńkowskiej. Wspólnie zadbają o to, aby całe wydarzenie przebiegło płynnie i bezproblemowo, zaopiekują się Wami także podczas finału! 

DSC06722 - CONSULT IT - It consulting event supported by accenture

Marek Rewoliński jest liderem działu Merytoryki, a jego zespół składa się z Michaela Andersona, Adama Wiśniewskiego i Gabrieli Głowackiej. Odpowiadają za przygotowanie we współpracy z Partnerami case’ów oraz kontakt z mentorami. 

DSC06534 - CONSULT IT - It consulting event supported by accenture

Maja Fergin jest liderem działu Corporate Partnerships, a jej zespół składa się z Mikołaja Roasmus, Alicji Piechowicz i Kamila Trochimiaka. Odpowiadają za kontakt z Partnerami, organizację warsztatów i utrzymywanie stałego kontaktu z firmami.

DSC06954 - CONSULT IT - It consulting event supported by accenture

Zobacz także

Jak rozwój AI wpływa na rynek pracy?

Jak rozwój AI wpływa na rynek pracy?

Sztuczna inteligencja od dawna budzi wiele emocji i obaw, które najczęściej dotyczą jej wpływu na rynek pracy. Wielu nisko wykwalifikowanych...

Tematyka tegorocznej edycji

Tematyka tegorocznej edycji

W ostatnich latach rozwój technologiczny poczynił niesamowite postępy. Niewątpliwie jesteśmy świadkami największej rewolucji w historii ludzkości....